r e k l a m a


Trwa remont wiaduktu w ciągu ul. Tarnogórskiej. Kiedy koniec prac?

Nadal obowiązują zmiany w organizacji ruchu w związku z remontem wiaduktu w ciągu ul. Tarnogórskiej nad aleją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – przypomina Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Na czas prac wprowadzono tam ruch wahadłowy. Natomiast pod wiaduktem, na Drodze Krajowej nr 88 (aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego) w piątek 22 września wyłączono z ruchu skrajne pasy ruchu. Kierowcy poruszają się po środkowych pasach. W miejscu robót prędkość ograniczona została do 40 km/h.

– Utrudnienia związane są z remontem wiaduktu, który wymagał naprawy konstrukcji i poprawy stanu technicznego. Prowadzone prace polegają na naprawie powierzchniowej dźwigarów, pomostu i filarów oraz wymianie wyposażenia wiaduktu. Balustrady zastąpione zostaną bariero-poręczami. Wykonawca przeprowadzi także wymianę nawierzchni jezdni i chodników, wykona nową izolację obiektu, a także naprawę górnej powierzchni płyty pomostowej – informuje Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy ZDM w Gliwicach.

Prace i utrudnienia w ruchu powinny zakończyć się w listopadzie.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kojot
kojot
6 lat temu

Tam się od dawna nic nie dzieje

asd
asd
6 lat temu

„Powinny” – słowo klucz.
Remont Kujawskiej, Panewnickiej i Akademickiej powinien był się zakończyć w październiku ubiegłego roku, a zakończył się dopiero pod koniec lipca roku obecnego. Obawiam się, że tu może być podobnie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI