r e k l a m a
spot_imgspot_img

Tych osób szuka gliwicka policja

Policja w Gliwicach prowadzi postępowania przygotowawcze w sprawach kradzieży, do których dochodziło w sklepie drogeryjnym w centrum handlowym przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach.

Do komisariatu przesłano zawiadomienia. W dwóch przypadkach osób podejrzanych nie udało się zidentyfikować, dlatego też podjęto decyzję o publikacji wizerunków z prośbą do internautów o informacje na temat ich tożsamości.

– 2 stycznia 2024 roku kradzieży perfum o wartości około 4300 złotych dokonała zarejestrowana przez kamery para – kobieta krępej budowy ciała, blondynka w okularach i czarnej kurtce oraz mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę.

– 18 stycznia 2024 roku kradzieży perfum o wartości prawie 4000 złotych dokonali mężczyźni – jeden ubrany w czarną kurtkę z jasnym logo na piersi i jasnych spodniach dresowych i drugi ubrany w jasną kurtkę, jasne spodnie, na głowie jasny kaszkiet z torbą przewieszoną niebieską torbą.

Osoby rozpoznające którąkolwiek z osób z fotografii lub tylko podejrzewające, kogo zdjęcia przedstawiają, proszone są o kontakt z referentem sprawy, sierżantem Damianem Olesiem, pod numerem telefonu tel 47 859 0140, e-mail: [email protected]
Numer całodobowy dyżurnego – 478590100

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI