Tych osób szuka gliwicka policja. Ktoś rozpozna tę parę?

Gliwicka policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, na których widać dwie osoby. Są one poszukiwane. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości pary.

Wydział kryminalny III komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, polegających na przełamaniu elektronicznego zabezpieczenia karty płatniczej poprzez wykonanie dziewięciu nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych na terenie placówek handlowych i gastronomicznych w Gliwicach.

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznych na stopklatkach filmu nieznanych osób. Zarejestrowani przez kamerę monitoringu mężczyzna i kobieta podejrzewani są o popełnienie przestępstwa. Do tej pory detektywom nie udało się ustalić ich tożsamości.

“Być może ktoś rozpoznaje lub podejrzewa, kim są osoby ze zdjęcia. Informacje można przekazywać prowadzącemu postępowanie: st. sierż. Adrianowi Wróblewskiemu tel. 47 859 03 22, [email protected]” – informuje policja.

“Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden inny sposób niepokojony” – zapewniają funkcjonariusze.

spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

38,836fanówLubię to
1,011obserwującychObserwuj

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS