r e k l a m a


Ulica Kujawska wkrótce będzie przejezdna. Zamkną za to autostradę A1

spot_img
r e k l a m a

Skanska, realizująca jeden z dwóch gliwickich odcinków Drogowej Trasy Średnicowej, wprowadza kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Na Kujawskiej zmniejszą się utrudnienia dla kierowców, za to na A1 zamknięte zostaną jezdnie główne w obu kierunkach. Zmiany organizacji ruchu zostały tak zaplanowane, aby ułatwić kierowcom poruszanie się na groby bliskich w dniu Wszystkich Świętych. W czwartek 31 października zmieni się organizacja ruchu na ul. Kujawskiej w Gliwicach. – Tym razem nie będzie utrudnień dla kierowców, ale udostępnienie dla ruchu przebudowanego fragmentu Kujawskiej wraz z nowo wybudowanym rondem – mówi Stanisław Syrnik, kierownik budowy.

Prace na Kujawskiej Skanska zakończyła znacznie szybciej niż to było planowane. Zamknięcie tego odcinka nastąpiło w marcu tego roku i miało potrwać do grudnia 2013.

– Prace zostały jednak wykonany wcześniej, tak aby na 1 listopada kierowcy mogli już poruszać się bez utrudnień – dodaje Stanisław Syrnik.

Na wtorek 5 listopada zaplanowany jest na autostradzie A1 w Gliwicach demontaż rusztowań nad czynną obecnie jezdnią.

– Zmiana tymczasowej organizacji ruchu w tym miejscu jest spowodowana przygotowaniami do wykonania trzeciego segmentu ustrojów nośnych obiektu głównego węzła budowanego nad autostradą A1, który połączy A1 z nowym odcinkiem średnicówki w Gliwicach – wyjaśnia Tomasz Przepiórka, kierownik budowy.

Zmiana organizacji ruchu planowana na 5 listopada w tym etapie potrwa 60 dni.

Zmiana będzie polegać na zamknięciu jezdni głównych autostrady A1 w obu kierunkach. W tym czasie ruch zostanie przekierowany na jezdnie zbierająco-rozprowadzające przy zachowaniu dwóch pasów ruchu w każdym kierunku.

(Skanska)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
10 lat temu

przed czasem? Takich rzeczy w Polsce sie nie spotyka! 🙂

kierowca PKM
kierowca PKM
10 lat temu

Też jestem w szoku bo rzadko się zdarzają takie cuda.

bzzzz
bzzzz
10 lat temu

Kto tam w końcu jest kierownikiem budowy? Podane są 2 nazwiska:-) a chyba może być tylko jeden:-) może nie wiedzą o sobie i dla tego idzie tak szybko:-) jeden buduje z jednej strony a drugi z drugiej, pewnie się miną i będzie dwupasmowka:-)

urywaczgwintów
urywaczgwintów
10 lat temu
Reply to  bzzzz

Może każdy budowany obiekt inżynieryjny ma swojego kierownika budowy ?

becia
becia
10 lat temu

No tak, jak zwykle!!!!! nie dostrzegamy jeżeli cos sie uda przed czasem ,tylko wtedy gdy nie w terminie to mozna znów skrytykować.Przeciez nie bedziemy chwalic,to takie nie jast fascynujace bo wtedy osoba chwalaca moze poczuc sie nie tak dokskonała, a gdy krytykujemy to siebie stawiamy o wiele wyżej w ,,lepszości,,. Jest mi głupio z tego powodu i tyle….

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI