r e k l a m a

spot_imgspot_img

Ulica Zabrska otwarta dla ruchu

Przywrócona została możliwość przejazdu z ul. Jagiellońskiej do ul. Chorzowskiej przez wiadukt nad torami PKP i w kierunku przeciwnym – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności, ponieważ w tym rejonie nadal prowadzone są prace na wlotach ulic: Błogosławionego Czesława i Hutniczej.

Od 24 lipca autobusy linii A4 i A4N powróciły na stałe trasy – informuje Zarząd Transportu Metropolitalnego. Jednocześnie zawieszone zostaną tymczasowe dodatkowe kursy linii 197 w relacji: Gliwice Dworzec – Gliwice Sportowa, przywrócony został natomiast kurs tej linii w dni roboczew relacji Sośnica Osiedle Żeromskiego (18.36) – Gliwice pl. Piastów (18.56). Uwaga – autobusy linii 6 i 197 nadal będą jeździć objazdem, z uwagi na utrzymanie zamknięcia dla ruchu na wlotach ulic Błogosławionego Czesława i Hutniczej na ul. Zabrską.

Przebudowa skrzyżowania ulic: Zabrskiej, Bł. Czesława i Hutniczej zwiększy bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Na skrzyżowaniu powstała sygnalizacja świetlna, która usprawni możliwość włączenia się do ruchu, do ul. Zabrskiej. Wraz z przebudową skrzyżowania pojawił się także kolejny ok. 250 m odcinek drogi dla rowerów, który prowadzi aż do wiaduktu kolejowego nad torami.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
2 lat temu

W sobotę A4 i tak jechał przez Dąbrowskiego 🙂

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI