spot_imgspot_img


Utrudnienia przy cmentarzach. Sprawdź objazdy

Zmiany w organizacji ruchu na czas Wszystkich Świętych dotyczyć będą rejonu dwóch gliwickich nekropolii: cmentarza centralnego i cmentarza przy ul. św. Wojciecha.

Cmentarz centralny – zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą od 30.10.2015 od godz. 20.00 do 01.11.2015 do północy.

Przy cmentarzu centralnym, odcinek ul. Kozielskiej między ul. Okulickiego i rondem im. Andersa zostanie wyłączony z ruchu. Kierowcy jadący od strony ul. Kozielskiej, poprowadzeni zostaną ul. Okulickiego w prawo do DK88 w kierunku na Bytom lub w lewo w kierunku ul. Andersa. Odcinki tych ulic zostaną przekształcone w drogi jednokierunkowe. Od węzła DK88 – Okulickiego będzie można dojechać do parkingu przy C.H. Arena i parkingu usytuowanego na tyłach cmentarza centralnego. Dodatkowo umożliwione zostanie parkowanie po obu stronach ul. Andersa oraz jednostronnie na ul. Okulickiego. W trakcie obowiązywania zmienionej organizacji ruchu, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego zostanie wyłączona.

Cmentarz przy ul. św. Wojciecha
Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone 30.10.2015r od godz. 20.00 i obowiązywać będą do 01.11.2015 r. do północy.
Jeden kierunek ruchu wprowadzony zostanie na ul. św. Wojciecha i na ul. Myśliwskiej, na odcinku od ul. Jałowcowej do ul. Toszeckiej. Dojazd do cmentarza przy ul. św. Wojciecha odbywał się będzie od ul. Toszeckiej. Na części ul. św. Wojciecha wprowadzony zostanie prawostronny zakaz zatrzymywania się.
Jadący od DK 88 prowadzeni będą objazdem ulicami: św. Wojciecha, Jałowcową, Myśliwską oraz Toszecką. Dla samochodów ciężarowych wytyczony zostanie przejazd : DK-88 przez rondo na ul. Pionierów do ul. Toszeckiej.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wzrokowiec
Wzrokowiec
7 lat temu

Droga Redakcjo!

Bardzo proszę o mapę (choćby 3 kreski) bo trudno się połapać w przestrzeni czytając kilka rozbudowanych zdań. Finansujecie się z reklam, które są w formie obrazka i Wasza informacja (dla której jestem skłonny wejść tu i zerknąć przy okazji na reklamę) nie przebija się przez nie (reklamy).
Byle jaka informacja.
Smutek.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI