r e k l a m a


Uwaga piraci drogowi – Alfa już w Gliwicach

Gliwiccy policjanci otrzymali wczoraj radiowóz marki Alfa Romeo 159.

Nowy radiowóz posiada pod maską sportowy 200-konny silnik, który pozwala rozwijać prędkość do 235 kilometrów na godzinę. Samochód osiąga 100 km/h w 7,5 sekundy. Dodatkowo wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do walki z piratami drogowymi.

Aby skutecznie walczyć z piratami drogowymi, policjanci muszą dysponować szybkimi autami. Im mniej kierowców jadących z nadmierną prędkością, tym mniej osób może stracić życie na drogach.

Przypominamy, że nowy radiowóz został wyposażony w wideorejestrator, który zapisuje wszystko, co dzieje się przed i za nim. Specjalistyczny sprzęt pozwala również na pomiar prędkości samochodów nadjeżdżających z przeciwka.

Może też wykonywać zdjęcia i pracować jak fotoradar.

(KMP Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
12 lat temu

I co z tego że ma 200 koni jak na TVN mówili że jej koła odpadają bo są dystanse źle dobrane hahaha 🙂

kozak
kozak
12 lat temu

Jak jesteś taki cwaniak to się z nią pościgaj a ona cie nagra przy okazji

Krzysztof
Krzysztof
12 lat temu

Oby wzięli się za „dawców”.

piotruś
piotruś
12 lat temu

… i tak trzymać. Policja to chyba jedyny zdrowy podmiot w Gliwicach. Byle tylko gonili piratów i kasowali skretyniałych motocyklistów. Ale coś mi się wydaje, że chyba zostaną użyci do kontroli biletów przjazdu na autostradach i różnych innych drogach płatnych. To bowiem jest najważniejsze. Nie sądzę bowiem aby to cacuszko kupiono wyłącznie do zwalczania drogowej patologii, nie sądzę… Ale może się mylę – jeśli tak to zobowiązuje się do czyszczenia butów (przez miesiąc :):) ) chłopakom z tego auteczka. A propos … weźcie też do tej zabawki jakąś fajną kobitkę :):) (taką podobną do „KOSY”) … Szerokiej drogi Niebiescy :):)

normalny
normalny
12 lat temu

gratuluję że w końcu dostali bo już na forum wielbicieli alfy czytałem że do Gliwic jednak alfa nie trafi

nick
nick
12 lat temu

Policja jako”zdrowy podmiot”umieją tylko skutecznie blokować przejazd tramwajem na żądanie ZF.Służalczość wobec władz przede wszystkim a dla ludzi mandaty.Nie podniecajcie się więc nowymi autami dla policji.

fan bmw
fan bmw
12 lat temu

Mimo że mam szybszy samochód z lepszym przyśpieszeniem to nic to nie da jak nakręcą niezły film nim bym im uciekł. Osiągi wystarczą w tej alfie żeby nawet dobre porsche nagrać. Jestem jak najbardziej za takimi rozwiązaniami na drogach. Sam szybko się poruszam do drogach ale z rozwagą o której nie jeden zapomina. Ale Kary też powinny być dla zawalidrogi co pełza i blokuje ruch na lewym pasie na autostradach:/nie rozumiejąc że innym się śpieszy.
Szerokości

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI