Uwaga! Trwa rekrutacja w ŻAKU!

Masz co najmniej osiemnaście lat? Skończyłeś szkołę i zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się do SZKOŁY ZA DARMO
UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszy start w dorosłość!
Wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Należy uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół wyższych mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności. Doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem studiów są szkoły policealne. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu „Żak”.

Edukacja tu trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Dwuletnie DARMOWE szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika w takich dziedzinach, jak: administracja, bhp, opiekun osoby starszej, kosmetyka, archiwizacja, rachunkowość. W szerokiej ofercie edukacyjnej znajdują się także kierunki roczne: rejestratorka medyczna, florysta, konsultant ds. żywienia, dekorator wnętrz, stylizacja/wizaż, terapeuta ds. uzależnień i wiele innych. Z nauki w „Żaku” skorzystać mogą zarówno absolwenci szkół średnich (nie wymagana matura), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci. Dużym zainteresowaniem cieszy się także DARMOWE liceum ogólnokształcące dla dorosłych.

Słuchacze szkoły dwuletniej i liceum otrzymują legitymację szkolną upoważniającą do ulgowych przejazdów komunikacją miejską i PKP. Warto dodać, że „Żak” nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym).
Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. „Żak” to nie tylko nauka, ale także zabawa – szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w mieście wyróżniają „Żaka” na tle innych placówek tego typu.

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu „Żak” stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

Wejdź na www.gliwice.zak.edu.pl i sprawdź ofertę w swoim mieście! Zarezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/formularz ODDZWONIMY!


Artykuł sponsorowany

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI