spot_img

W Forum Gliwice od dzisiaj można się zaszczepić

Od wtorku, 14 września, w CH FORUM Gliwice będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Szczepienia będą się odbywać w punkcie szczepień w aptece sieci Super-Pharm.

Szczepienia przeciwko Covid-19 w Aptekach Super-Pharm prowadzi wykwalifikowany personel medyczny. Pomieszczenia, w których prowadzone są szczepienia dostosowano do wymogów punktu szczepień, są one wyposażone w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełniają warunki organizacyjno-techniczne. Pacjenci przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzymuje międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki.

Funkcjonowanie punktu szczepień zostało tak zorganizowane, aby nie wpływało na komfort pacjentów korzystających z usług apteki. Na szczepienie można zapisać się przez:
• Internetowe Konto Pacjenta,
• ogólnopolską infolinię pod numerem telefonu 989, · e-rejestrację dostępną na stronie http://www.gov.pl/szczepimysie.
Informacje o rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dostępne są na oficjalnej stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w Aptekach Super-Pharm ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego.

spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
39,254fanówLubię to
1,012obserwującychObserwuj

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS