W Gliwicach docenia się wolontariuszy

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Gliwicach będą okazją do wyróżnienia tych, którzy angażują się w działania społeczne i przedstawienia ich szerokiej publiczności.

Różnorodność podejmowanych przez nich działań jest ogromna: praca na rzecz dzieci, seniorów, osób chorych, wsparcie działań kulturalnych oraz sportowych to tylko kilka dziedzin, które wspierają gliwiccy wolontariusze. Międzynarodowe święto, które przypada 5 grudnia, to doskonała okazja dla organizacji i instytucji korzystających ze wsparcia wolontariuszy, by docenić ich bezinteresowne wsparcie. Zachęcamy wszystkie podmioty, korzystające ze wsparcia wolontariuszy, do zgłaszania takich zaangażowanych grup lub osób, którym należą się wyjątkowe podziękowania. Zgłoszenia, w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych (dostępnych na stronie www.gcop.gliwice.pl) należy dostarczyć do filii GCOP przy ul. Zwycięstwa 1 osobiście, pocztą (Centrum Wolontariatu przy GCOP, ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice) lub drogą elektroniczną na adres [email protected], do 22 listopada do godziny 12.00.

Z nieodpłatnej pracy wolontariuszy korzystamy wszyscy, nie zawsze zdając sobie z tego sprawę. Dlatego zachęcamy również mieszkańców Gliwic do przekazania osobistych podziękowań wolontariuszom – w filiach GCOP (przy ul. Zwycięstwa 1, ul. Studziennej 6, ul. Barlickiego 3 oraz Jagiellońskiej 21) oraz wybranych punktach w całym mieście będą czekały specjalnie przygotowane kartki, na których każdy chętny może wpisać kilka miłych słów dla społeczników. Kartki zostaną przekazane wolontariuszom podczas wyjątkowego, dedykowanego im wydarzenia.

Kulminacją obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Gliwicach będzie uroczysta gala, która odbędzie się 12 grudnia w Centrum Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na tę uroczystość zaproszeni zostaną nie tylko wolontariusze i przedstawiciele lokalnych organizacji, ale również mieszkańcy Gliwic, a gwiazdą wieczoru będzie Artur Andrus. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można odbierać 28 listopada w godz. 15:30-17:00 w COK „Perełka”. O przyznaniu wejściówek (maksymalnie 2 na 1 osobę) będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI