W Gliwicach możesz kupić miejsce parkingowe

Do sprzedaży trafiły abonamenty na parking. Udostępniono 100 miejsc postojowych.

Część parkingu B (100 miejsc parkingowych) ponownie zostanie udostępniona dla karnetowiczów Piasta Gliwice. Sprzedaż rozpocznie się w środę w oficjalnym sklepie Piasta Gliwice przy ul. Okrzei 20.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, klub udostępnia 100 miejsc parkingowych. Od 6 lipca w Oficjalnym Sklepie Piasta, karnetowicz może wykupić abonament na swoje miejsce zlokalizowane na Parkingu B przy gliwickim stadionie. Bliski dystans i wygoda, bez zmartwień oraz stresów związanych z korkami i problemem z zaparkowaniem samochodu w bezpośredniej odległości od obiektu w dniu meczu. Jeden wydatek i problem na cały okres trwania rozgrywek zostanie rozwiązany. Całosezonowe miejsce parkingowe to koszt zaledwie 100 zł” – informuje klub.

Prawo do nabycia prawa wjazdu na Parking B będą miały osoby, które zakupiły karnet na sezon 2022/23. Jeśli pula nie zostanie wykorzystana, to pozostałe miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Kupujący proszony będzie o podanie swoich danych osobowych: imię i nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu.

„Przyznane miejsce parkingowe będzie ważne od pierwszego domowego meczu w tym sezonie (29 lipca) do końca obowiązywania obecnego karnetu. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, dlatego o przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że brama wjazdowa na parking B znajduje się na ulicy Leśnej” – informuje Piast Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI