spot_img

W Gliwicach nie będzie imprezy sylwestrowej

W Gliwicach nie będzie miejskiej imprezy sylwestrowej – poinformował urząd miejski.

„Z uwagi na epidemię COVID-19 Miasto Gliwice jest zmuszone zrezygnować z organizacji zabawy sylwestrowej. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze” – brzmi komunikat na stronie UM.

„Ostatnio gliwiczanie świętowali nadejście nowego roku na placu Krakowskim – zagrali między innymi Sidney Polak i Joka. W 2020 roku, ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, wiele miast, w tym Gliwice, zdecydowały się nie organizować hucznych i tłumnych zabaw sylwestrowych” – czytamy na stronie UM.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI