r e k l a m a
spot_imgspot_img

W Gliwicach nietypowy mecz. Policja polska zagra z policją rumuńską

23 lipca, o godz. 12.00. na terenie stadionu miejskiego im. Piotra Wieczorka przy ul. Okrzei rozpocznie się piknik rodzinny.

Podczas wydarzenia, które potrwa do godz. 18.00 będzie można spotkać maskotki policyjne z całego kraju, odbędzie się też pokaz pierwszej pomocy, musztra policyjna, prezentacja sprzętu policyjnego i psów służbowych. Będą też atrakcje dla najmłodszych: animacje, dmuchańce i malowanie twarzy. Wstęp na piknik jest bezpłatny i każdy może wziąć w nim udział.

O godz. 15.00 na stadionie miejskim rozegrany zostanie mecz piłkarski pomiędzy Reprezentacją Polskiej Policji a Reprezentacją Policji Rumuńskiej. W barwach biało – czerwonych wystąpią m.in. Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk, zastępca Komendanta Głównego Policji Paweł Dobrodziej oraz Dariusz Zięba, dowódca Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”.

– Piłka nożna w naszym kraju cieszy się olbrzymim zainteresowaniem społeczeństwa, w tym również służb mundurowych. Jest to doskonały sposób nie tylko na integrację, ale też okazja, by wspólnie spędzić czas – mówi Andrzej Kuczyński z Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI