r e k l a m a
spot_imgspot_img

W Gliwicach stanęły antywojenne billboardy. To rosyjska propaganda?

„W Polsce ruszyła kampania antywojenna. Dziś w Gliwicach zawisły dwa pierwsze bilbordy. Wkrótce kolejne w całej Polsce” – napisał na Twitterze Leszek Sykulski. Do naszej redakcji trafiają pierwsze wiadomości w tej sprawie: „To ruska propaganda” – napisał Dawid.

„Dzień dobry, na ulicy Pszczynskiej zawisł billboard pozornie antywojenny. Jednak za tą akcją stoi prorosyjska organizacja. Uważam, że nie powinno być miejsca w tym mieście na takie coś. Może warto coś z tym zrobić?” – napisał Arkadiusz.

Za powieszeniem billboardów stoi Leszek Sykulski oraz organizacja pn. „Polski Ruch Antywojenny”. „3 lutego Sykulski, wspólnie z Sebastianem Pitoniem, ogłosił powołanie do życia tzw. Polskiego Ruchu Antywojennego i zapowiedział kampanię billboardową, sabotującą pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom” – informuje Radio Ostrowiec. „W mediach społecznościowych w 2019 roku chwalił się zdjęciem i rozmową z głównym kremlowskim ideologiem Putina, Aleksandrem Duginem. Po napaści Rosji na Ukrainę zaprosił do rozmowy na swoim kanale na YouTube ambasadora Rosji w Polsce Siergieja Andriejewa” – czytamy na stronie Radia Ostrowiec.


„Leszek Sykulski, który przed laty współtworzył w Polsce Służbę Wywiadu Wojskowego i Służbę Kontrwywiadu Wojskowego, na swoim kanale na YouTube ma blisko 75,5 tys. subskrybentów, a jego audycje liczą nawet 272 tys. wyświetleń. Ramię w ramię z posłem Konfederacji Grzegorzem Braunem organizuje również spotkania, na których przedstawia zebranym swoje kontrowersyjne poglądy: o wojnę w Ukrainie obwinia USA i NATO, sprzeciwia się dostawie broni do Ukrainy czy zarzuca polskim władzom, że chcą przeprowadzić… pucz na Białorusi” – informuje Interia.

Polskie służby ostrzegają przed wpisami Sykulskiego

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

kaska bubu w Polsce

Jan
Jan
1 rok temu

takie rzeczy należy piętnować

Fałszywy Antychryst
Fałszywy Antychryst
1 rok temu

Gliwicka prowokacja

Jan
Jan
1 rok temu

Ale bełkot…

Heniek
Heniek
1 rok temu

Dlaczego odmienne zdanie jest propaganda????!!! Takie podejście przypomina czasy komunistyczne,

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI