spot_imgspot_img


ista Shared Services Polska przenosi swoją główną siedzibę do nowego biura w Gliwicach

Firma ista Shared Services Polska specjalizująca się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii oraz rozliczaniu indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów, przenosi swoją główną siedzibę do nowego biura w Gliwicach.

Dotychczas siedziba firmy mieściła się przy ul Bohaterów Getta Warszawskiego. Od stycznia 2023r. firma zajmuje biuro zlokalizowane w nowopowstałych budynkach DL Prime przy ul. Piwnej 8a. Wybór tej lokalizacji podyktowany był przede wszystkim potrzebami pracowników oraz podniesieniem jakości warunków pracy. Firma stawia na rozwój i komfort pracy.

W nowym biurowcu ista zajęła aż 3 kondygnacje, w których znajduje się blisko 600 stanowisk pracy. Nowe wnętrza biurowca otrzymały zarówno bardzo lokalny charakter jak również oddają współpracę firmy ista w środowisku międzynarodowym. Grafiki prezentowane na ścianach biura korespondują z charakterystycznymi dla Gliwic i okolic obiektami jak np. rynek w Gliwicach, jezioro Dzierżno, pałac w Pławniowicach. Sale konferencyjne, chillout roomy czy kuchnie w biurze otrzymały natomiast nazwy miast i ważnych obiektów z krajów z którymi spółka współpracuje. Firma rozwija się na śląsku już od ponad 25 lat.
IMG WA
ista Shared Services Polska jest centrum usługowym międzynarodowej grupy ista obecnej w 22 krajach na całym świecie. Jest to jedna z czołowych firm specjalizujących się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii. ista Shared Services jest strategiczną częścią grupy stale inwestując i rozwijając się na Śląsku i Opolszczyźnie. W Polsce spółka działa od 1996 roku.
IMG WA
W czterech biurach zlokalizowanych w Gliwicach, Katowicach i Opolu firma zatrudnia blisko 1500 pracowników w obszarach zarządzania danymi, rozliczeń zużycia mediów, księgowości i finansów oraz obsługi informatycznej.

Aktualnie firma poszukuje pracowników do obszaru IT, a już niebawem także na stanowiska operacyjne. Firma ista oferuje umowę o pracę, szeroki wachlarz benefitów, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjazną politykę on-boardingu.
IMG WA
Zmiana lokalizacji siedziby głównej w Gliwicach to potwierdzenie stabilności firmy. „Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie przyczyni się do dalszego rozwoju iSS, oraz większego komfortu pracy i zadowolenia naszych pracowników” podkreśla Zarząd firmy.
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niezadowolony
Niezadowolony
1 miesiąc temu

Tak zarządzaj energią że ludzie płacą krocie a teraz za to przenoszą się do nowych biurowców

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI