r e k l a m a

spot_imgspot_img

W parku Chopina miała powstać strefa coworking. Nie powstanie

Park Chopina w Gliwicach to oaza zieleni w centrum miasta. Wiele osób lubi tam spędzać czas. Był pomysł, by można było tam też pracować. Niestety, miasto zrezygnowało z tej idei.

Strefa coworking w parku Chopina nie powstanie. Miejski Zarząd Usług Komunalnych porzucił te plany.

Miało być to miejsce do wspólnej pracy kilkunastu osób. Planowano montaż stołów, ławek i zadaszenia. Miał być też dostęp do internetu. Strefa miała być wyposażona w fotele obrotowe oraz stojaki rowerowe. Zamontowane miały być również 3 hamaki. Niestety, inwestycja nie powstanie.

– Miejski Zarząd Usług Komunalnych informuje, że zadanie w ramach budżetu obywatelskiego 2018 pt: „Urządzenie miejsca do wspólnej pracy kilkunastu osób w Parku Chopina – Coworking” nie zostanie zrealizowane. W ramach zadania wykonana została dokumentacja projektowa. W 2018 r. przeprowadzono dwa postępowania na wyłonienie wykonawcy zadania. Do pierwszego przetargu nie wpłynęły żadne oferty, a w drugim przekroczyły kwotę poddaną głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego. W związku z powyższym podjęta została decyzja o odstąpieniu od realizacji miejsca do Coworkingu w parku Chopina – informuje Tadeusz Mazur, dyrektor MZUK w Gliwicach.

Łukasz Fedorczyk

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI