r e k l a m a


Weź udział w Międzyszkolnym Festiwalu Podróżniczym „Carpe Diem”

Zespół Szkół w Pilchowicach oraz Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie organizują wspólnie Międzyszkolny Festiwal Podróżniczy „Carpe Diem”.

Inicjatywa, która ma na celu propagowanie turystyki. Festiwal odbędzie się 1 czerwca w Technikum nr 1 przy ulicy Szpitalnej. Podzielono go na dwie części, które będą odbywać się naprzemiennie, dodatkowo zaplanowano konkursową wystawę tematyczną.

Festiwal jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszaru powiatu gliwickiego oraz miasta Gliwice, zainteresowanych tematyką podróżniczą.

Założeniem projektu jest stworzenie imprezy o charakterze edukacyjno-konkursowym, podczas której młodzież szkolna będzie mogła w sposób ciekawy, innowacyjny i kreatywny zaprezentować relacje ze swojej podróży na forum międzyszkolnym.

Impreza ma za zadanie rozwijać wśród młodych ludzi umiejętności: przemawiania przed dużą grupą słuchaczy, selekcji materiałów i stworzenia z wybranych informacji slajdów oraz zaprezentowania ich w ograniczonym czasie, realizacji i tworzenia materiałów filmowych, robienia ciekawych zdjęć. Projekt ma służyć także nawiązaniu kontaktów między uczniami i nauczycielami różnych szkół, wymiany doświadczeń oraz może być inspiracją do podjęcia współpracy pomiędzy szkołami w organizacji ciekawych wyjazdów.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego szkoły oraz odesłanie go drogą elektroniczną na adres mailowy [email protected].

Regulamin Festiwalu dostępny jest tutaj

Organizator czeka na formularze zgłoszeniowe szkół do 15 maja 2015 roku.

Szczegóły dostępne są również na: https://www.facebook.com/festiwalcarpediem

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI