r e k l a m a


Wielka tajemnica wokół odejścia prezesa Piasta Gliwice. Kto go zastąpi?

Czy prezes Piasta Gliwice, Paweł Żelem, żegna się z klubem? Na razie nic nie wiadomo oficjalnie. Wokół sprawy stworzona została wielka tajemnica.

Pod koniec 2020 roku, portal Dzisiaj w Gliwicach poinformował, że Paweł Żelem odchodzi z Piasta. Na próżno było szukać potwierdzenia tych informacji na klubowej stronie. O odejściu Żelema nie było żadnych informacji. Nadal widniał w zakładce „władze” jako prezes. Informacja podana przez DwG nie została jednak sprostowana przez ludzi związanych z Piastem, można więc założyć, że coś jest na rzeczy.

Wczoraj informację o odejściu Żelema zamieścił portal publikujący wyłącznie o klubie – piast.gliwice.pl. Jednak tam również była wyraźna wiadomość, że są to wieści nieoficjalne. Klub milczy. Postanowiliśmy więc skontaktować się z rzecznikiem prasowym klubu.

Po kilku godzinach otrzymaliśmy enigmatycznego maila, z którego właściwie nic nie wynika.

„Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz. Prezes był dzisiaj w klubie, miał spotkania i normalnie pracował. Do 7.01 jestem poza klubem. W sprawach pilnych proszę o kontakt z sekretariatem ([email protected]). Na pozostałe wiadomości odpowiem po powrocie” – napisał Karol Młot, pełniący funkcję rzecznika prasowego.

Można odnieść wrażenie, że klub coś ukrywa.

Z odejścia Żelema stworzono jakąś tajemnicę. O co chodzi? Nie wiadomo. Paweł Żelem trafił na dobry okres drużyny. Mistrzostwo Polski, następnie brązowy medal. Nie wydarzyło się nic niepokojącego, co mogłoby spowodować „podziękowanie mu za pracę”. W listopadzie podczas walnego zgromadzenia rada nadzorcza wybrała go na nową trzyletnią kadencję. Na portalu piast.gliwice.pl czytamy, że chodzi o względy rodzinne.

Żelem prezesem klubu został 13 lipca 2017 roku.

Czy ostatecznie pożegna się z klubem? Poczekamy, zobaczymy.
—-

Aktualizacja

Nowym prezesem ma zostać Grzegorz Bednarski. Ma 41 lat. Wcześniej był m.in. prezesem GKS-u Tychy.

fot. Piast Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
3 lat temu

Nie ma zadnej tajemnicy. Prezes obwiescil zwierzchnikom ze odchodzi, bo ma lepsza oferte pracy. A obecne gamonie nie potrafia go zatrzymac i musza szybko kogos znalezc by przykryc ta nowine. Ot, caly sekret.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI