spot_img

Wkrótce otworzą zjazd z DK88 na ul. Portową

To będzie spore ułatwienie dla kierowców! Niebawem będzie można zjechać z DK88 na ulicę Portową. Wówczas kierowcy będą mogli jechać w stronę Łabęd.

To w tym miejscu zaczyna się ostatni odcinek DTŚ. Fragment między dwoma rondami jest już praktycznie gotowy.
Do zrobienia zostało niewiele. Miasto i wykonawca starają się, aby ten odcinek DTŚ otworzyć wcześniej niż całość inwestycji. Nieoficjalnie wiemy, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zjazdy zostaną otwarte w maju.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. A może Panowie szlachta wyremontują przy okazji przed otwarciem kawałek ul. Portowej od ronda do skrzyżowania na Opla ???? Bo to jest horror !!!!

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI