spot_imgspot_img


Budowa DTŚ. Zamknięta ul. Jana Śliwki

W poniedziałek, 22 lipca, zamknięta dla ruchu zostanie część ul. Jana Śliwki od mostu nad Kłodnicą do dyrekcji ISO-ERGU – Zakłady Tworzyw Sztucznych.

Ulice Nadrzeczna, Kasztanowa i Dubois będą przejezdne. Objazd dla drogi krajowej 78 Rybnik – Tarnowskie Góry, której częścią jest ul. J. Śliwki, będzie poprowadzony ulicami: od Orlickiego w lewo, Wyspiańskiego, Styczyńskiego, Andersa, Łabędzką, Edisona, Portową, estakadą Heweliusza, Perseusza, Pionierów, DK 88 do zjazdu na Tarnogórską na wysokości Radiostacji. Utrudnienie to wynika z kontynuacji budowy Drogowej Trasy Średnicowej i potrwa do 31 sierpnia 2013 r.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bayer
bayer
9 lat temu

chyba „IZO-ERG” się ta firma nazywa :]

anders
anders
9 lat temu

Dlaczego wszystkie objazdy ul.Andersa-przecież ostatnio całą dobę przewalają się setki samochodów, tiry itd. Domy drżą i nie da się przejść na drugą stronę. Czy część tego ruchu nie można puścić Kozielską?

aceton
aceton
9 lat temu

Dlaczego nie poprowadzic objazdu dla DK78 przez A4 i A1 ?

mc
mc
9 lat temu

W ZDM wypłacają premie za brak myślenia! Czy nie można było zamknąć tego mostu kiedy ruszy DK88 lub portowa?

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu
Reply to  mc

Żeby ruszyła portowa a właściwie teraz to już DTŚ to nad śliwki musi być wiadukt. Nie można więc skończyć DTŚ bez zamykania śliwki

ŚLIWKA ewka
ŚLIWKA ewka
9 lat temu

Witam mieszkam na jana śliwki no i bardzo się cieszę ze przez chwile bedziemy mogli normalnie spac ,otworzyć okno,cieszyć sie chwilą bez tych ogromnych tirów które mają za nic
jakiekolwiek przepisy przejazdu przezz centrum Gliwic w dostepnych dla nich godzinach .Myślę że po otwarciu spowrotem ,mam nadzieje ze nie za szybko 🙂 ul.J śliwki ktoś sie temu przyjrzy bynajmiej w porach nocnych!!!!!

viel
viel
9 lat temu
Reply to  ŚLIWKA ewka

Jeżeli sama czegoś dla siebie nie zrobisz to nikt Ci nie pomoże! Na czas budowy DTŚ wyznaczono objazd dla drogi krajowej nr 78, której częścią jest ulicy Śliwki, będzie poprowadzony ulicami: od Orlickiego w lewo, Wyspiańskiego, Styczyńskiego, Andersa, Łabędzką, Edisona, Portową, estakadą Heweliusza, Perseusza, Pionierów, DK 88 do zjazdu na Tarnogórską na wysokości Radiostacji. Jednak z projektu organizacji ruchu na DTŚ wynika, że po zbudowaniu DTŚ trasa dk78 będzie prowadzona przez Gliwice tak jak dzisiaj czyli m. in. Orlickiego, zatłoczoną Śliwki i Świętojańską. TO BEZ SENSU! Moim zdaniem powinno się wykorzystać nową inwestycję w DTŚ i zmienić trasę dk 78… Czytaj więcej »

oper
oper
9 lat temu

ludzie ta droga najprawdopodowniej bedzie zamknieta do konca roku

dtśkowiec
dtśkowiec
9 lat temu
gliwiczanin
gliwiczanin
9 lat temu

pytanie tylko po kiego diabła zamykaja tą ulice, chyba tylko po to żeby utrudnic ruch w miescie. Budowa DTŚ to fikcja wszystko rozgrzebane i nic sie nie dzieje.Ulice zamkną i nic nie bedą robic jakiś totalny matoł kreślił poszczegolne etapy tej budowy, tak na ul.portowej jak i w okolicy brak jakichkolwiek przygotowań co do budowy zjazdów rozjazdów, czy też budowy mostu nad J.śliwki .zachodze w głowe po jasna cholere zamykają te ulice i widze jeden wielki czerwony znak zapytania ?

Koleś
Koleś
9 lat temu

Damy radę. Jest ciepło mozna jeździć rowerem i przemykac nawet przez zamkniętą Śliwki.

Gliwiczanka
Gliwiczanka
9 lat temu

Zmienili też organizację ruchu na toszeckiej w stronę centrum:/ i już dzisiaj było zabawnie jak ludzie z lewego pasa tak jak wcześniej chcieli jechać na wprost, co obecnie jest już niemożliwe, bo ruch na wprost jest prowadzony prawym pasem. Lekka dezorientacja, bo jak widać część z nas jeździ na pamięć, więc uważajcie teraz na którym pasie stajecie i jedziecie 😉

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI