Wojskowa wyprzedaż w Gliwicach. Kup sprzęt i ubrania z demobilu

W piątek 24 czerwca br. krakowski oddział AMW zorganizuje kolejną edycję magazynowej sprzedaży w Gliwicach. W budynku przy ul. Portowej 16/6 od 10:00 do 18:00 ponownie kupimy sprzęt i ubrania z demobilu. Na nabywców czeka ponad 100 pozycji. Oprócz wojskowych klasyków, takich jak dresy „ferdki”, manierki i menażki, znajdziemy też swetry oficerskie, drewniane skrzynie, lampy naftowe, a nawet porcelanę. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Śląska – krakowski oddział AMW wraca z akcją sprzedażową w swoim magazynie w Gliwicach. Otwarcie drzwi zaplanowano punktualnie na 10:00, a sprzedaż potrwa do godziny 18:00. Tym razem pracownicy AMW z Krakowa przygotowali na tę okazję ponad 100 pozycji, które mogą zainteresować nie tylko miłośników militariów.

– Od ostatniej wyprzedaży minęło ponad osiem miesięcy, więc uznaliśmy, że koniec czerwca, to dobry moment na ponowne „przewietrzenie” naszego gliwickiego magazynu. Zresztą już od jakiegoś czasu dostawaliśmy pytania, kiedy wrócimy z naszą akcją w Gliwicach. Zainteresowanie wyprzedażą zawsze jest spore, zwłaszcza że na Śląsku nie mamy swojego sklepu stacjonarnego. Dlatego liczymy na to, że i tym razem dopisze frekwencja – wyjaśnia Michał Pyzik kierownik Działu ds. Marketingu i PR w oddziale AMW w Krakowie.

W magazynie przy Portowej na chętnych czeka sporo wojskowej klasyki: swetry oficerskie (110 zł), dresy „ferdki” (25 zł), hełmy stalowe (30 zł), manierki (10 zł) i menażki (15 zł). Na działce i w ogrodzie przydać się mogą skrzynie drewniane (30-100 zł), lampy naftowe (30 zł) lub stalowe talerze marynarki wojennej (25 zł). Coś dla siebie znajdą także osoby, które szukają narzędzi nie tylko do domowego majsterkowania. W Gliwicach do wzięcia są zestawy hydraulika (270 zł), kosa spalinowa (250 zł), czy megaomomierz IMI-411 – urządzenie do pomiaru oporu elektrycznego (50 zł). Na chętnego czeka także studnia rurowa (861 zł). Ciekawą pozycją są także plecaki i torby ratownicze bez wyposażenia medycznego (150 zł).


Wszystkie osoby, które wybiorą się na zakupy samochodem, muszą wziąć pod uwagę ograniczoną liczbą miejsc postojowych ze względu prace budowalne w kompleksie przy ul. Portowej w sąsiedztwie magazynu AMW.
Oprócz nachodzącej akcji w Gliwicach warto pamiętać też o bieżącej ofercie agencyjnego sklepu internetowego: sklep.amw.com.pl oraz punkcie stacjonarnym AMW w Krakowie przy ul. Księży Pijarów 3.
Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia Agencja przeznaczy na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. Od początku swojej działalności odprowadziła na ten cel już blisko 2 mld zł.

Adres magazynu w Gliwicach:
ul. Portowa 16/6
24 czerwca (piątek)
godziny otwarcia: 10:00-18:00

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI