Zmarła Marta. Wspólnie staraliśmy się Jej pomóc

Niestety, Marta, która walczyła z rakiem, nie żyje. W ostatnim czasie redakcja infogliwice.pl oraz nasi Czytelnicy wspólnie starali się pomóc chorej gliwiczance. Przy pomocy naszych Czytelników udało się uzbierać 466 tys. złotych na leczenie.

Wczoraj dotarła do nas przykra wiadomość – Marta nie żyje. Poinformował o tym jej mąż.
„Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi. W dniu wczorajszym wieczorem odeszła do Pana Marta Waleczna. Uleciała wraz z podmuchem wiatru zamykając okno ostatnim swoim oddechem. Dołączyła do grona niebieskich Aniołów. Będzie czuwać nad nami. Dziękujemy bardzo za całe wsparcie które otrzymywaliśmy od was w tej trudnej walce. Marta wygrała te walkę, zmieniła mnie, nasze dzieci i zapewne wielu z was. Wygrała na swój sposób i na swoich zasadach. Jeżeli ktoś chce uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu: Sobota 25.06.2022 w parafii Jana Chrzciciela w Gliwicach Żernikach o godzinie 10.30 będzie różaniec, 11.00 msza święta. Pochówek Marty będzie na cmentarzu centralnym w Gliwicach o godzinie 12.00 spod bramy głównej” – napisał mąż Marty.

Marta o swojej chorobie dowiedziała się nagle, bez przygotowania, po urlopie, drugiego dnia swojej nowej pracy. Otrzymała wyniki badań sprzed kilku tygodni, a wśród nich diagnoza – rak. Badania tomografem wykazało nowotwór we wczesnym stadium. Było to światełko w tunelu, dlatego rodzina zdecydowała się na organizację zbiórki środków na leczenie. Nasza redakcja nagłośniła akcję, a nasi Czytelnicy włączyli się w zbiórkę. Serdecznie Wam dziękujemy – w imieniu swoim oraz Rodziny Marty.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
3 dni temu

i to jest smutne… Nasz rząd przepiepsza miliony a na leczenie trzeba zbierać pieniądze…

Covid
Covid
2 dni temu
Reply to  Wojtek

nie starcza dla wszystkich a som priorytety :-I

Ogon kolejki to potrzebujący:-/

Szkoda młodych a starsi co dożyli niech się trzymają.

SYLWIA
SYLWIA
2 dni temu

Bardzo mocne wyrazy współczucia dla dzieci i wspaniałego męża Adama.
Marta pozostaniesz na zawsze w moim sercu

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI