spot_img

Wojskowe śmigłowce będą latały nad Gliwicami

Żołnierze będą ćwiczyli w Gliwicach.

Mieszkańcy zapewne będą zastanawiali się dlaczego nad Gliwicami, szczególnie w okolicach jednostki wojskowej, latają śmigłowce. Będą to ćwiczenia.

„Prosimy o zachowanie spokoju” – czytamy w komunikacie.

„Od dnia 21 lutego br. odbywać się będzie na terenie miasta Gliwice 3-dniowe szkolenie wojskowe z udziałem śmigłowców” – podaje wojsko.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI