spot_img


Wózek widłowy przygniótł mężczyznę

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego dziś rano doszło w Łanach Wielkich koło Sośnicowic. Wszystko wskazuje, że kierujący wózkiem widłowym mężczyzna stracił panowanie nad maszyną i wtedy wjechał do rowu – został przygnieciony.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący wózkiem widłowym robotnik prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad maszyną, zjechał na pobocze i doprowadził do jej wywrócenia. Operator został uwięziony pod wózkiem, który przygniótł mu rękę.

Natychmiast po powiadomieniu w rejon pojechały służby. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dokumentację, powiadomili też Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuratora. Mężczyzna, z obrażeniami, trafił do szpitala.

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśnią przyczyny i okoliczności wypadku. Przypomnijmy: wózki widłowe i inne maszyny kołowe, które nie mają homologacji i dopuszczeń do ruchu drogowego, nie mogą przemieszczać się po drogach publicznych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miro
Miro
3 lat temu

Po śladach widać że pobocze zaliczył jadac na wstecznym, czyżby piruety na drodze?

Elwira
Elwira
3 lat temu

„nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków” Ha Ha HA :))))) Widlakiem…. :))))

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI