spot_img

Wraca ekstraklasa. Piast gra ze Śląskiem we Wrocławiu (TV)

W sobotę gliwiczanie zmierzą się z wrocławską drużyną, która – w tym momencie – zajmuje ex-aequo z Jagiellonią Białystok trzecie miejsce.

– Jedziemy na trudny teren i zagramy przeciwko ofensywnie usposobionej drużynie. Ale ostatnia wygrana Polski and Niemcami pokazała, że futbol jest bardzo wyrównany. Dla mnie zwycięstwo polskiej drużyny to coś szczególnego, bo w Polsce jestem traktowany wyjątkowo.Czuje, że te barwy też są moje – mówi Angel Perez Garcia, trener Piasta.


wideo: Piast TV

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI