spot_img


Wielu rodziców tak robi. Oni postanowili z tym walczyć (wideo)

O najnowszej kampanii społecznej Piasta Gliwice mówi już cała Polska. Film opublikowano wczoraj, a już podbija internet.

(De)motywujący rodzice na treningach i meczach to plaga trapiąca system szkolenia młodzieży w Polsce. Piast Gliwice i Akademia Piłkarska „Team” mówią temu dość.

Jarosław Kaszowski, założyciel AP Team: – Praca z najmłodszymi sportowcami wymaga pełnego skupienia i żywa ingerencja rodziców w zajęcia jest niedopuszczalna. Jednym z głównym celów, jakie sobie postawiliśmy tworząc struktury akademii było wyeliminowanie sytuacji, w których rodzic zbyt mocno reaguje na poczynania dziecka na treningu bądź meczu.

Praca wychowawcza jakiej się podjęliśmy systematycznie przynosi efekty, jednak wciąż mamy wiele do zrobienia. Nie możemy pozwolić na to, by presja wywierana na dziecko hamowała jego rozwój sportowy. Musimy sprawić, żeby nasze pociechy odczuwały tylko i wyłącznie radość z trenowania. Wspierajmy, motywujmy, doceniajmy, ale nie przeszkadzajmy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lang
lang
5 lat temu

Jak widzę tych PO*****nych rodziców co własnymi ambicjami obarczają młodego człowieka to mnie szlak trafia, wszędzie się wtrącają, bo……musi być najlepszy!!!!! K****wa najważniejsze jest zdrowie naszego dziecka i komfort psychiczny!!!!! Jesteście chorzy czy co???!
Nie umiecie się czymś zając przez tą godzinkę, gdy gra wasza pociecha?
Opamiętajcie się!!!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI