spot_img

Wybieramy gliwickiego „mistrza parkowania” 2021 roku

Wybrani zostali już wszyscy miesięczni „Mistrzowie parkowania” w roku 2021. Pozostał już tylko wybór tego jednego – informuje straż miejska z Gliwic.

Teraz internauci wybiorą „mistrza parkowania 2021 roku”. „Spośród 12 kandydatów wybieracie tego, który Waszym zdaniem najbardziej zasłużył na ten tytuł. Głosowanie odbywa się na profilu SM Gliwice na Facebooku. Zachęcamy do wspólnej zabawy” – informuje straż miejska.

Zobacz zdjęcia nominowanych

fot. SM Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Polską Policję oraz Straż Miejską zaprasza ulica Olchowa…TAK w Gliwicach, tam jest fajnie do robienia zdjęć:
    – chodniki dla aut
    – ulica to prywatny parking
    – ruch wahadłowy na drodze dwukierunkowej

    i TAK od lat, dekad!

    FAJNO;-D

    • Tylko oni nigdy sami z siebie nie szukają. Nawet jak widzą, to odwracają głowę. Dopiero jak ktoś zgłosi to interweniują. Także musisz zgłosić i na pewno przyjadą.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI