Wybuduj dom korzystając z dużych zniżek na materiały budowlane

W Gliwicach powstaje nowe osiedle. Będzie ono nietypowe z wielu powodów.

Po pierwsze lokalizacja – malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort. Odkryjemy tam piękny starodrzew, ze smukłymi i wysokimi na kilkanaście metrów sosnami, rozłożystymi dębami czy bukami, a wśród nich mnóstwo niespotykanych na miejskich terenach gatunków ptaków.

Osiedle zlokalizowane będzie w zachodniej części Gliwic. To bardzo atrakcyjne miejsce nie tylko ze względu na bliskość do centrum i głównych dróg, ale przede wszystkim na otoczenie. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa. Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Właściciel nieruchomości spółka Wektor Inwestycje przygotował też niezwykłą ofertę. Nabywca działki budowlanej otrzymuje w cenie projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.

Każdy, kto zdecyduje się na zamieszkanie na osiedlu Leśna Ostropa będzie mógł zdecydować czy powierzyć budowę domu firmom partnerskim Wektor Inwestycje, czy zatrudnić własnego wykonawcę. Na potrzeby negocjacji cenowych została Utworzona grupa Zakupowa Skupiająca potencjał całego osiedla. Klient będzie mógł skorzystać z wysokich upustów cenowych na materiały potrzebne do budowy, zniżki zarezerwowane wyłącznie dla tej inwestycji. Co ciekawe – nawet jeśli kupujący zdecyduje się na prace budowlane we własnym zakresie, to nadal może Korzystać z powyższych upustów cenowych.

Zobacz też: Najlepszy polski architekt zaprojektował nowe osiedle w Gliwicach


Projekt realizowany na podstawie masterplanu zakłada budowę 3 typów budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 139 m2 do 210 m2 oraz piękne rezydencje o powierzchni 265 m2. Wszystkie projekty są rozbudowane modułowo i architektonicznie spójne. Projekt urbanistyczny zakłada realizację doskonałego połączenia natury z infrastrukturą, z wykorzystaniem drzew jako elementów spowalniających ruch na drogach.

Na terenie inwestycji powstanie również Obiekt Klubowy z zapleczem konferencyjnym, gastronomicznym, fitness oraz SPA. Całość projektu tworzy zamkniętą enklawę mieszkaniową.

Inwestorem jest firma Wektor
ul. Zygmunta Starego 6/33 Gliwice
tel. 32 729 87 01 lub 666 876 199
www.lesnaostropa.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI