Wypadek w Sośnicy. Dwie osoby poważnie ranne

Dziś rano w Gliwicach Sośnicy doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego.

Kierująca oplem astrą z niewyjaśnionych przyczyn wjechała na przeciwległy pas jezdni, uderzając w jadących z naprzeciwka rowerzystów. Dwie ciężko ranne osoby trafiły do szpitali. Samochód osobowy potrącił dwójkę rowerzystów na raz. Do takiego wypadku doszło dziś ok. 5.00 na ul. Odrowążów.

Kierująca oplem astrą kobieta w stanie szoku, nie była w stanie racjonalnie wyjaśnić przyczyn tego zdarzenia. Rowerzyści, 40-letnia gliwiczanka z licznymi obrażeniami, w stanie nieprzytomnym oraz 26-letni mieszkaniec Zabrza w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. W sprawie wszczęto dochodzenie, które pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności jego zaistnienia.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek_P
Jacek_P
5 lat temu

Mam nadzieję, że rowerzyści wyjdą bez większego uszczerbku ze szpitala. A swoją drogą to mieli z przodu włączone oświetlenie? Bo o 5 rano to za jasno jeszcze nie jest. Tego co obserwuję to z tyłu włącza 60-70%, a z przodu to max 30%. Myślą, że jak lampy uliczne świecą, to są widoczni, a to [email protected] prawda. Sam mam zazwyczaj minimum 1 z przodu włączone migające i z tyłu też. A jak jakieś boczne, nieoświetlone drogi, to włączam drugie mocniejsze by oświetlić drogę. Wydatek 40-100 zł, ale znacząco podnosi bezpieczeństwo.

Gosc
Gosc
5 lat temu
Reply to  Jacek_P

przeczytaj uważnie tekst a potem zacznij myślec………..e

@
@
5 lat temu

To są moi współpracownicy !!!
Modle się żeby wyszli z tego. Brak mi słów po prostu :(:(:(:(:(

margo
margo
5 lat temu
Reply to  @

cały zakład o tym dzisiaj mówił wszyscy są w szoku mamy nadzieje żę wyjdą z tego a jeśli bedzie potrzebna pomoc w leczenie to może firma pomoże w końcu jechali do pracy a nie na wycieczke.

pracownik-trw
pracownik-trw
5 lat temu

Mieli oświetlenie. Kilka miesięcy o różnych porach dojezdzali. Gosia i Marcin. Modlimy się za Wasze zdrowie.

Gosc
Gosc
5 lat temu
Reply to  pracownik-trw

hiena

Monika Cąpała
5 lat temu

Zapieprzala jak wściekła,masakra 🙁

Monika Cąpała
5 lat temu

Oj tak oby wyszli, ale są w śpiączce oboje ponoć, straszne

Katarzyna Jasicka
5 lat temu

auto skasowane straszne..tragedia..jedziesz sobie spokojnie a idiotka w ciebie wjedzie.oby wyszli z tego calo bez kalectwa..

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI