Wyskoczyli z samochodów na DTŚ. Awantura na lewym pasie

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na gliwickim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej. Na jezdni zatrzymały się trzy samochody, bo kierowcy awanturować się.

Na popularnym kanale Stop Cham pojawiło się nagranie z Gliwic. Widzimy w nim obraz z kamerki samochodowej. Uwieczniona została awantura na drodze.

„Dwa auta zajechały mi drogę, uniemożliwiający zmianę pasa i ucieczkę, chwilę później zostałem zaatakowany, powód, zbyt bliskie trzymanie się zderzaka, na filmiku możemy ocenić ta odległość” – napisano w opisie filmu. „19.09.2023 r w Gliwicach zaraz przy wjeździe na DTŚ z ulicy Robotniczej około godziny 6:10, co najgorsze nic nie wskazywało na takie zachowanie tych kierowców, nie myślałem zbyt trzeźwo, wyszedłem z samochodu do nich, na pewno padło wiele nie potrzebnych słów, do tej pory mnie trzymają emocje” – czytamy w opisie.

Sytuacja była bardzo niebezpieczna, bo kierowcy zatrzymali się na lewym pasie, który zazwyczaj służy do przemieszczania się z większą prędkością. Całe szczęście, że nie doszło do wypadku.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 miesięcy temu

pewnie z Policji

IMG_20230925_143041.jpg
Kierownik
Kierownik
2 miesięcy temu

Rozumiem, że obu „szeryfów” pouczy policja o tym co wolno a czego nie wolno ? swoją drogą uważam, że nie należy ukrywać tablic rejestracyjnych – lepiej wiedzieć że ma się przed sobą osobnika, który nie panuje nad swoimi emocjami i trzymać się z daleka od takich.

Jan
Jan
23 dni temu

No cóż, cymbałów nie brakkuje

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI