r e k l a m a


Wystawa kaktusów w Palmiarni

Od wtorku, 4 czerwca, w gliwickiej Palmiarni będzie można podziwiać wyjątkowe kolczaste sukulenty.

Swoje kolekcje zaprezentują członkowie świętującego 6 dekad działalności Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów. Wystawa potrwa do 9 czerwca.

Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o ekspozycję dotyczącą historii śląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów (PTMK), który niemal od początku istnienia współpracuje z Palmiarnią w Gliwicach. Członkowie Towarzystwa pokażą „kłujące piękności” ze swoich kolekcji, prezentując je do najbliższej niedzieli na terenie największego, historycznego pawilonu „gliwickich tropików”. W specjalnym punkcie informacyjnym będą też udzielać informacji i rad dotyczących uprawy kaktusów.
Z myślą o najmłodszych organizatorzy wystawy przewidzieli konkursy rysunkowe. Dodatkowo, od 7 do 9 czerwca w Palmiarni odbywać się będzie kiermasz roślin. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie organizuje Polskie Towarzystwo Miłośników Kaktusów Oddział Śląski, przy współpracy z Miejskim Zarządem Usług Komunalnych w Gliwicach, w ramach obchodów 100-lecia Palmiarni Miejskiej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI