r e k l a m a

spot_imgspot_img

Zabierz na spacer psy ze schroniska w Gliwicach

W tym roku każda ostatnia sobota miesiąca będzie okazją do poznania – a może i pierwszym krokiem do adoptowania – psiaka z gliwickiego schroniska.

Wszystko za sprawą organizowanego wówczas popularnego „Biegu na 6 Łap”, podczas którego uczestnicy będą spacerować z czworonogami na oznakowanej trasie. Trwają zapisy na najbliższą imprezę!

Kolejna edycja biegu wystartuje już w najbliższą sobotę, 25 lutego, o godzinie 10:00 ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach przy ul. Wschodniej 56. Psy przekazywane będą uczestnikom do godz. 11.00. Bieg potrwa do godz. 12.00.

Jak deklarują organizatorzy wydarzenia – jest ono biegiem tylko w nazwie. W rzeczywistości uczestnicy spacerują w tempie dopasowanym do możliwości swoich i danego psa.

Aby wziąć udział w biegu trzeba mieć ukończone 18 lat. Osoby młodsze mogą towarzyszyć zgłoszonym uczestnikom, jednak smycz musi trzymać osoba dorosła.

W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób (plus osoby towarzyszące). Obowiązują wcześniejsze zapisy! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie https://forms.gle/k6u7Mxc8BifvL3e5A.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI