r e k l a m a


Zadała mężowi cios nożem kuchennym. Grozi jej dożywocie

Prokuratura Rejonowa Gliwice – Wschód w Gliwicach prowadzi śledztwo przeciwko Małgorzacie T., podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego męża Dariusza T.

„Jak ustalono w nocy 2 czerwca 2024 r. Małgorzata T. zadała swojemu mężowi za pomocą noża kuchennego ranę kłutą klatki piersiowej oraz ranę kłutą prawego nadbrzusza, powodując obrażenia w postaci uszkodzenia otrzewnej, wątroby oraz wynaczynienie znacznej ilości krwi do jamy otrzewnowej” – informuje prokuratura.

Małgorzacie T. przedstawiono zarzut z art. 13 par. 1 kk w zw. z art. 148 par. 1 kk, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności od lat 10 do dożywotniego pozbawienia wolności.

„Podejrzana nie przyznała się do zarzuconego jej czynu, wskazując w swoich wyjaśnieniach, że stwierdzone obrażenia zostały zadane ręką własną pokrzywdzonego” – przekazuje prokuratura.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Gliwicach zastosował wobec Małgorzaty T. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy od chwili zatrzymania.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI