Zadbaj o swoje serce w Gliwicach

Specjalne miasteczko medyczne, w którym można za darmo wykonać badanie EKG, sprawdzić poziom cholesterolu, glukozy czy zmierzyć ciśnienie, a także skorzystać z konsultacji lekarskich.

To wszystko za darmo i bez skierowania będzie dostępne w niedzielę 16 października w Europie Centralnej
Akcja „Zadbaj o swoje serce” wystartuje punktualnie o godz. 10:00.

– Chcemy zachęcić mieszkańców Śląska do większej dbałości o zdrowie i przekonać ich do wprowadzania różnego rodzaju aktywności fizycznej w codziennych wyzwaniach – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Już w najbliższą niedzielę „od ręki” uda się u nas skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy, dietetyków i porad fachowców od zdrowego stylu życia. W Europie Centralnej będzie działać również gabinet EKG, gdzie wykonamy pełne badanie. Sprawdzimy tam swój poziom cholesterolu, glukozy, wysokość ciśnienia czy obliczymy wskaźnik BMI. Pomocą będą służyć także specjaliści, którzy pomogą dobrać odpowiednią dietę do stanu naszego serca. Z kolei w specjalnej strefie fachowcy podpowiedzą, jak właściwie wykorzystać aktywność fizyczną w codziennej aktywności. Pomogą także dobrać ćwiczenia, które można uprawiać nawet w domowym zaciszu.

Akcja w Europie Centralnej jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Zadbaj o swoje serce”.

W ciągu roku udaje się w ramach jej przebadać ponad 40 000 Polaków. Już w najbliższą niedzielę zawita także do Gliwic, aby pomóc mieszkańcom w jeszcze skuteczniejszym zatroszczeniu się o ich zdrowie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na www.europacentralna.eu Od 15 do 16 października będzie można skorzystać także ze specjalnych zniżek i promocji w ramach akcji „EC dla kobiet”, a także zawalczyć o rodzinny samochód w ramach trwającej jesiennej loterii. Wśród niespodzianek są także nagrody natychmiastowe, czyli karty przedpłacone na zakupy o wartości 50 i 100 złotych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI