spot_imgspot_img


Zajęcia adaptacyjne, pierwsza pomoc dzieciom i przebojowe wynalazki w minka cafe

Każde dziecko może doskonale bawić się i rozwijać w minka cafe. Rodzice w tym czasie mogą wypić kawę i coś zjeść.

Minka tym razem zaprasza na kilka wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie. Jednym z ważnych wydarzeń jest cykl zajęć dla dzieci w wieku 2+, mających na celu przygotowanie Maluchów do przedszkolnego życia. Scenariusz zajęć obejmuje m.in. zabawy integracyjne, muzyczno-ruchowe oraz plastyczne.

Spotkania będą przebiegać zgodnie z ramowym planem zajęć, typowym dla przedszkola. Oprócz zabawy i nauki w programie znajdzie się wspólne śniadanie. Zajęcia poprowadzi Judyta Polińska – nauczycielka wychowania przedszkolnego, na co dzień pracująca w przedszkolu, absolwentka pedagogiki o specjalizacji zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
minka1

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE METODĄ E.E GORDONA
Zapraszamy na kolejny cykl, znanych i lubianych zajęć muzycznych- „Gordonki”. Muzyka stymuluje wszechstronny rozwój dzieci i pobudza zdolność komunikowania. Zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy, w formie śpiewanek i rytmiczanek, wykonywanych w ruchu i kierowanych bezpośrednio do dzieci.
Prowadząca- mgr sztuki Aleksandra Swoboda – nauczyciel rytmiki, muzyki oraz animator upowszechniania kultury muzycznej, absolwentka kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.
minka2

PRZEBOJOWE WYNALAZKI
Jak mówi stare przysłowie „Potrzeba jest matką wynalazków”, ludzie wymyślają i znajdują rozwiązania wtedy, gdy występuje ważny dla nich problem. Wynalazek jest często mylony z odkryciem naukowym.
Tym razem na warsztatach z Panem Korkiem mali wynalazcy będą testować różne wynalazki- m.in. słomki do napojów, żarówkę, aerograf. Wśród naukowych konstrukcji znajdzie się także przekładnia mimośrodowa oraz bloczki.
minka3

PIERWSZA POMOC
Czy jesteś odpowiednio przygotowany do reagowania, w chwilach maksymalnego stresu, gdy to właśnie Dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi? Jeżeli masz wątpliwości to właśnie dla Ciebie jest Szkolenie Pierwsza Pomoc Przedmedyczna Niemowlętom i Dzieciom. Szkolenie poprowadzą Instruktorzy Pierwszej Pomocy PCK posiadający wykształcenie medyczne i przygotowanie pedagogiczne w zakresie prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy.
minka4

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI