Zamkną dwie ulice. Spore objazdy

Ulica Królewskiej Tamy zostanie zamknięta dla ruchu. Od 11 maja br. wprowadzona będzie zmieniona organizacja ruchu na czas zamknięcia tej ulicy.

Całkowite wyłączenie z ruchu kołowego ul.Królewskiej Tamy (od skrzyżowania z ul. Błogosławionego Czesława do ul. Robotniczej) ze względu na prowadzone prace przy budowie DTŚ, obowiązywać będzie do 30 czerwca – planuje wykonawca robót w tym rejonie.

Jednocześnie otwarty zostanie przejazd wiaduktem i kładką łączącą ul.Franciszkańską i Robotniczą (w okolicach ul.Paulińskiej).

Ulica Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul.Dubois (przed przejazdem kolejowym) do wjazdu na parking Instytutu Onkologii zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego. Równocześnie umożliwiony zostanie przejazdu (przez plac budowy) z ul.Wybrzeża Armii Krajowej do ul. Śliwki w kierunku ul. Toszeckiej.

Dotychczasowy przejazd ul. Śliwki w kierunku centrum Gliwic zostanie zamknięty. Jadący ul. Toszecką będą mogli dojechać do centrum tylko i wyłącznie ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.

Ul. Sienkiewicza będzie wyłączona z ruchu kołowego i pieszego od 12 maja do 31 lipca br. Zapewniony zostanie jedynie dojazd do Fabryki Drutu i Zakładu Produkcji Łańcuchów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski
ciekawski
7 lat temu

A nie możecie mapki zrobić? Ułatwiłoby to ogarnięcie zmian 🙂

q75
q75
7 lat temu

A jak wygląda „dotychczasowy przejazd Śliwki w kierunku centrum”? Chodzi o dojazd do Lelka itd?

abc
abc
7 lat temu

W Gliwicach przejazd samochodem to prawdziwy horror – czy w Zarządzie Dróg Miejskich panują nad sytuacją?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI