r e k l a m a


Zamkną most w Łabędach. Objazdy

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach zawiadamia, że 19 lipca w godzinach porannych rozpoczną się roboty związane z przebudową mostu nad Kłodnicą w ciągu ul. Staromiejskiej.

– W pierwszej kolejności planowane jest zamknięcie wjazdu na most oraz zajęcie chodników po obu stronach w celu oddzielenia pieszych od terenu prowadzonych prac – informuje PRUiM.

Remont obiektu zajmie mniej więcej 4 miesiące. W tym czasie kierowcy i piesi mają korzystać z drugiego mostu nad Kłodnicą – nieczynnego do tej pory, a odnowionego na potrzeby realizacji zadania.

Będzie na nim obowiązywał zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie powyżej 7 ton (z wyjątkiem autobusów KZK GOP oraz pojazdów zmierzających do Stacji Kontroli Pojazdów).

Trasa objazdu ma wyglądać następująco: ul. Główna – Staromiejska – alternatywny most nad Kłodnicą – skrzyżowanie ulic Staromiejskiej i Zamkowej.

(UM Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
chester330
chester330
12 lat temu

witam.przez zmianę organizacji ruchu tworzą się korki oraz wypadków przybywa, źle oznakowany jest ten objazd,panowie drogowcy zróbcie coś z tym, wiekszość kierowców jeździ na starych zasadach ponieważ nikt tego nie nagłośnił: w radiu oraz w gazetach. pozdrawiam

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI