r e k l a m a


Zamkną ul. Jagiellońską i Kozielską. Objazdy

18 czerwca o godzinie 6.00 rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ul. Jagiellońskiej – na odcinku od ul. Konarskiego do ul. Hutniczej.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Natomiast 19 czerwca o tej samej porze ruszą roboty remontowe na ul. Kozielskiej (fragment od skrzyżowania z drogą do Rzeczyc do ul. Białostockiej). Odcinki obydwu ulic zostaną zamknięte.

Wyznaczono objazdy

Dla ul. Jagiellońskiej zostaną poprowadzone ulicami: Hutniczą, Zabrską oraz Konarskiego (w obu kierunkach). Obowiązywać będą również zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Przystanek „Gliwice Jagiellońska” zostanie przeniesiony na ul. Zabrską (na istniejący przystanek linii A4).

Aby ominąć zamknięty fragment ul. Kozielskiej należy kierować się na ulice: Wyczółkowskiego, drogę krajową nr 88 do zjazdu na Rzeczyce (rejon Tulipan Park), drogę do Rzeczyc w kierunku ul. Kozielskiej i ul. Kozielską.

Zakończenie robót zaplanowano na 21 czerwca w przypadku ul. Jagiellońskiej i 25 czerwca na ul. Kozielskiej. W ramach remontu przewidziano frezowanie starej nawierzchni oraz wykonanie nakładki z asfaltobetonu.

(UM Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
12 lat temu

a szyny wyciągną?

kibic
kibic
12 lat temu
Reply to  Jacek

Na tym odcinku nie ma szyn

Q
Q
12 lat temu
Reply to  Jacek

A powiedz mi w którym miejscu remontowanych odcinków masz szyny?

Dani
Dani
12 lat temu

w tym miejscu nie ma szyn na jagiellońskiej, zapraszamy również na ulice skowrońskiego!!! tam sie juz jechac nie da, co rusz to nowa dziura, ale pewnie zrobią jak skoncza stadion

Tmobile
Tmobile
12 lat temu
Reply to  Dani

Jeździć się da, ale nieroby od dróg nie dołożą się do przedwczesnej wymiany amortyzatorów

...
...
12 lat temu

Na tym docinku nie ma szyn , tylko przy skrzyzowaniu z Zabrska .

sie wie
sie wie
12 lat temu

Jak widac pytania zadają wybitni znawcy Gliwic

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI