r e k l a m a


Zaprojektuj logo, wygraj nagrody

Do ostatniego dnia lutego trwa konkurs na nowe logo Podokręgu Zabrze.

– Ogłosiliśmy konkurs na nowy znak graficzny symbolizujący nasz Podokręg. Dlaczego zdecydowaliśmy się ogłosić taki konkurs? Motywów jest kilka, ale dwa z nich są dominujące. Po pierwsze chcemy unowocześnić nasze logo, tak jak robi to wiele klubów, a przykładem może być m.in. Juventus Turyn czy Polski Związek Piłki Nożnej, którego nowa wizualizacja od kilku już lat wzbudza zachwyt. Po drugie chcemy odejść od symboliki miasta Zabrze, które jest obecnie dominujące, a pozwolę sobie przypomnieć, że w naszym Podokręgu zrzeszonych jest aż 75 klubów z kilku miast i powiatów, z dużym udziałem procentowym powiatu gliwickiego – mówi Tomasz Kulczycki, wiceprezes Podokręgu.

– Organizujemy konkurs ze wspaniałymi nagrodami i chcemy zachęcić jak najwięcej osób do wzięcia w nim udziału i wspólnej zabawy. Rysujcie, improwizujcie, bądźcie kreatywni – zachęca Kulczycki.

Nowe logo w pełnej krasie ma być gotowe najpóźniej przed zakończeniem bieżącego sezonu piłkarskiego, a oficjalnie zacznie spełniać swoją rolę wraz z inauguracją nowych rozgrywek.

Więcej na ten temat tutaj.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI