r e k l a m a


Zatankował, nie zapłacił i uciekł. Chwilę później został zatrzymany (TV)

spot_img
r e k l a m a

W piątek, około godz. 9.00 na ul. Rybnickiej doszło do kradzieży paliwa ze stacji benzynowej.

Sprawca podjechał pod dystrybutor nowym fordem mondeo na brytyjskich numerach rejestracyjnych, zatankował za 200 zł, po czym wsiadł do pojazdu i nie płacąc, odjechał. Na trasie ucieczki, przy ul. Żwirki i Wigury, spowodował kolizję z peugeotem 407. Powiadomiona o zdarzeniach policja rozpoczęła przeczesywanie rejonu. Samochód został dostrzeżony przez jedną z załóg radiowozów.

Kierowca forda, gdy zorientował się, że jadą za nim policjanci, rozpoczął brawurową ucieczkę. Kluczył po ulicach osiedla Trynek, aż na ul. Pszczyńskiej został zatrzymany przez dwa radiowozy.

Policja udostępniła film z monitoringu

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_02/20120218_tankowanie.flv” /]
 

– Mężczyzna był bardzo agresywny, rzucił się na funkcjonariuszy. Szybko został obezwładniony. Sprawcą okazał się niespełna trzydziestoletni mieszkaniec Gliwic, od kilku miesięcy pracujący i przebywający w Wielkiej Brytanii – relacjonują policjanci.

Badania alkomatem wykazały, że nie spożywał alkoholu, jednak jego agresywna postawa może sugerować użycie innych środków psychoaktywnych.

– Przypominamy, że na filmie nie ma nagranego momentu zatrzymania. Zatrzymanie odbyło się poza zasięgiem kamer. Widać moment wysiadania z pojazdu policjantów oraz zatrzymanego, który ma już założone kajdanki – informują policjanci.

(KMP Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anfusia
anfusia
12 lat temu

nic dziwnego ze go agresja złapała ;] w Polsce to norma dostajesz 1300 do ręki 800 mieszkanie 800 dojazdy 800 życie i jesteś szcześliwy żyjac na długach

eheheheh
eheheheh
12 lat temu

na takie auto go stac a na benzyne nie. ? 😐

Victor
Victor
12 lat temu
Reply to  eheheheh

stac ale nie u nas w wielkiej Brytani Durniu!!!

hello
hello
12 lat temu

NO!! NA FILMIE WIDAĆ JAKI BYL AGRESYWNY !! AŻ Z NIEGO KIPIAŁO TĄ AGRESJĄ!!

SAMI WSZYSCY ZOBACZCIE JAK OTWORZYLI AUTO, JAK WYSKOCZYŁ IM DO OCZU!! MYŚLAŁEM, ŻE WSZYSTKICH TAM POZABIJA!!

JEZU ALE SIE BAŁEM, ALE NASZCZĘŚĆIE KOLEJNA AGRESYWNA OSOBA ZOSTAŁA ZATRZYMANA, TO PEWNIE JEST JAKIŚ „KIBOL” BO TAKA AGRESJA OD NIEGO BIŁA KIEDY GO JUŻ ZATRZYMALI !!

gorol
gorol
12 lat temu
Reply to  hello

Proponuję przeczytać informację ze strony policji gliwickiej! tam jest napisane, że zatrzymanie nastąpiło wcześniej! A na filmie widać tylko moment eskortowania usuwania zatrzyamego samochod z jezdni! Wstydź się, że jesteś takim analfabetą! Nic pomyślunku! Skądżeś ty się urwał?

gorol
gorol
12 lat temu
Reply to  hello

Tego zabójcę 70 osób z Norwegii niejakiego Braivika widzialem w policyjnym samochodzie usmiechnietego! Według ciebie pewnie nie mógł nikogo skrzywdzić! Stoisz po zlej stronie kolego!

Lamus
Lamus
12 lat temu

Wrócił do kraju i pewnie dostał szoku przy dystrybutorze

chop
chop
12 lat temu

Zatrzymany wysiada z przedniego siedzenia po lewej stronie! U nas to miejsce kierowcy, w anglikach… pasażera! Z tego wniosek, że mondeo prowadzili już policjanci! To taka dygresja dla inteligentnych innaczej! Bo widać, że już niektórzy się kompromitują (krzycząc) i pisząc od rzeczy!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI