r e k l a m a

spot_imgspot_img

Zatrzymania podczas meczu. Mężczyźni noc spędzili w areszcie

W niedzielę na stadionie miejskim odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Piasta Gliwice i Pogoni Szczecin.

Odnotowano tylko jeden incydent z udziałem kibiców. Dwaj mężczyźni odpowiedzą dziś przed sądem. Grożą im kary grzywny i stadionowe zakazy. Podczas trwania imprezy sportowej w mieście nie doszło do przestępstw o charakterze chuligańskim. Nałożono jedynie kilka mandatów karnych, w większości za spożywanie napojów alkoholowych w miejscu publicznym.
W czasie samego meczu służba ochrony zatrzymała na stadionie i doprowadziła do policji dwóch mężczyzn w wieku 21 i 23 lat, którzy nie podporządkowali się regulaminowi, nie wykonywali poleceń ochroniarzy oraz używali wobec nich słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu kibiców i doprowadzeniu ich w trybie przyspieszonym do sądu. Mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie, dziś o ich winie i karze zdecyduje sąd. Obu obwinionym grożą grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych oraz zakazy wstępu na mecze piłki nożnej na okres 2 lat.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
8 lat temu

Co za durny tytuł. Kto to wymyślił. Sugeruje jak by nie wiem ile zatrzyman było i za nie wiem jakie wykroczenia. Szukacie sensacji?

rakbin
rakbin
8 lat temu

Bohaterowie, odpowiadali na wyzwiska konfidentom z Pogoni!!1

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI