r e k l a m a


Zatrzymano podejrzanych. Policji pomogli internauci

Gliwicka policja prowadzi postępowanie w sprawie wypłacania gotówki o łącznej kwocie 10 tysięcy złotych za pomocą kodu BLIK, po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń do konta osoby pokrzywdzonej. W trakcie dochodzenia zabezpieczono nagrania z kamer. Niestety, prowadzącym nie udało się wówczas ustalić, kim były osoby zarejestrowane przez monitoring. Zdecydowano o publikacji wizerunków. Efekt? Sprawcy nie pozostaną bezkarni – ich tożsamość została ustalona, a to dzięki informacjom od internautów.

„Do przestępstwa doszło 30 czerwca br. przy ul. Zwycięstwa i Bohaterów Getta Warszawskiego w Gliwicach. Wobec perspektywy umorzenia sprawy (wyczerpano możliwości wykrywcze) zdecydowano o publikacji zdjęć. Ustalono, że podejrzanymi są dwaj mężczyźni i kobieta. Obecnie zdjęcia zostały zanonimizowane” – informuje policja.

„Dziękujemy zarówno dziennikarzom, jak i internautom, udostępniającym komunikat na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych. Po raz kolejny udowodniono, jak ważna jest współpraca służb z obywatelami.
Wszystkie osoby informujące pozostaną anonimowe – dodaje KMP Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI