Zawracanie na DK88 i kolejne zderzenie samochodów

Wczoraj około godz. 16.30 gliwicka policja otrzymała zgłoszenie o zderzeniu na DK88 w Gliwicach.

Do zdarzenia miało dojść na wysokości fabryki Opla. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jeden z kierowców uczestniczących w zdarzeniu postanowił zawrócić na drodze krajowej.

Na miejsce udały się wszystkie służby. Na szczęście okazało się, że nikt nie został poważnie ranny. Niestety, kierowcy jadący DK88 stali w korku. Następnie policja umożliwiła przejazd.

Zawracanie na DK88 często kończy się zderzeniem z innym pojazdem. Zarząd Dróg Miejskich, w miejscach gdzie często zawracano, zamontował kilka lat temu tzw. separatory oddzielające pasy ruchu. Niestety, wielu kierowców postanawia zawracać w innych miejscach.

W czasie długiego weekendu doszło do 31 kolizji na gliwickich ulicach.

Dołącz do dyskusji

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oscar
Oscar
2 lat temu

Mam nadzieję, że sprawca już bez prawa jazdy jest

Irek
Irek
2 lat temu

chwile po wypadku utknąłem w korku tuz przed miejscem zdarzenia. Na moich oczach conajmniej kilku, jesli nie kilkanastu kierowców zawróciło, w tym jeden wykonał manewr tuż przed wozem Straży Pożarnej, zmuszając go do hamowania (robiło się gorąco).
Na miejsce przyjechały CZTERY radiowozy Policji,dwie karetki i dwa wozy Straży Pożarnej. Panowie Policjanci potrzebowali około 20 minut na to, by wpaść na pomysł pokierowania ruchem tak, by rozładowac korek

JAś
JAś
2 lat temu

Zabrać prawko za głupotę

Stefan
Stefan
2 lat temu

Kara chłosty

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI