r e k l a m a


ZAZ prawie gotowy. Trwa nabór kandydatów

Przy Zespole Szkół im. Janusza Korczaka przy ul. Dolnej Wsi 74 powstaje Zakład Aktywności Zawodowej.

ZAZ to nowa propozycja miasta, która ma aktywizować osoby niepełnosprawne. Zatrudnienie znajdzie tu 45 osób. W nowym budynku znajdzie się zakład produkcyjny oferujący usługi introligatorsko-poligraficzne oraz firma sprzątająca. Prace budowlane w obiekcie mają się zakończyć w październiku. Nabór kandydatów już się rozpoczął.

– Będzie to pierwszy tego typu zakład w mieście. Oferta zatrudnienia jest skierowana do mieszkańców Gliwic z małym i dużym stopniem niepełnosprawności, bez ograniczeń wiekowych. Rekrutację prowadzi Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Praca w zakładzie nie będzie formą stałego zatrudnienia. Jego zadaniem jest aktywizacja osób niepełnosprawnych i zmotywowanie ich do szukania dalszej pracy. Pomoże im w tym urząd pracy. Gdy już znajdą stałe zatrudnienie, ich miejsce w ZAZ zajmą kolejne osoby niepełnosprawne – powiedział „Miejskiemu Serwisowi Informacyjnemu – Gliwice” Tomasz Ocieczek, dyrektor Zespołu Szkół im. J. Korczaka.

Na 120 m2 powierzchni Zakładu Aktywności Zawodowej przy ul. Dolnej Wsi znajdzie się hala produkcyjna, dwa pomieszczenia biurowe i część socjalna. Inwestycja kosztowała ponad 1,5 mln zł. Została sfinansowana z budżetu Miasta Gliwice i środków PFRON.

zaz700


MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
EinBit
EinBit
8 lat temu

A kto to badziewie projektował ?

pracowałem
pracowałem
8 lat temu

EinBit – pani mgr inż. Agnieszka Kaczmarska, firma ARIS. Upierdliwa baba.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI