r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zboczeniec grasuje w Gliwicach. Zaatakował w parku Chopina

W sobotę przed godziną 19.00 w parku Chopina w Gliwicach doszło do przestępstwa polegającego na usiłowaniu doprowadzenia 16-latki do tzw. innej czynności seksualnej.

Sprawca zainteresował się dwoma dziewczętami siedzącymi na ławce. Mężczyzna (najprawdopodobniej dwudziestokilkuletni, o charakterystycznej przygarbionej sylwetce, wzrostu ok. 180 cm, być może krótko ostrzyżony, ubrany w kurtkę z kapturem lub kurtkę, a pod nią bluzę z kapturem w kolorze szarym bądź niebieskawym) próbował namówić nastolatki do palenia marihuany.

Spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem i prośbą o odejście. Odszedł, lecz po chwili wrócił i próbował, wbrew protestom, dotykać jedną z 16-latek w miejsca intymne. W wyniku zdecydowanej obrony uciekł, najprawdopodobniej ze śladami podrapań na twarzy. Za uciekającym rzucili się w pościg znajomi nastolatek oraz przechodnie. Niestety, napastnik zbiegł.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą w tej sprawie śledztwo. Zabezpieczono już nagranie z monitoringu miejskiego oraz okolicznych zakładów. Trwa przeglądanie zapisów. Równocześnie zwracamy się z apelem do osób, które być może mają podejrzenia co do tożsamości napastnika (mężczyzna może mieć świeże ślady podrapania na twarzy).
Prosimy o przekazywanie swoich podejrzeń co do tożsamości sprawcy. Można to czynić za pośrednictwem całodobowego numeru telefonu 32 336 92 55, mailowo: [email protected]. Osobom informującym gwarantujemy anonimowość – zapewnia policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI