Zmiany w ruchu w okolicach cmentarzy

Zmiany w organizacji ruchu w obrębie cmentarza centralnego obowiązywać będą od 31 października.

Z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Kozielskiej na odcinku od ul. Okulickiego do ronda im. Gen. Andersa. Zmiana ta obowiązywać będzie od 31 października od godz. 6:00 do 3 listopada, do północy. Zakaz ruchu nie dotyczy komunikacji miejskiej, TAXI oraz pojazdów dostawczych do 3,5 T. Pozostałe pojazdy jadące od ul. Kozielskiej poruszać się będą ul. Okulickiego do DK-88 lub w lewo do ul. Andersa.

Na ul. Okulickiego 31 października o godz. 18:00 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Zmiana ta obowiązywać będzie do 3 listopada (do północy).

Parkingi, miejsca postojowe – 1 listopada
Od strony węzła DK-88 – Okulickiego będzie można dojechać do parkingu przy Centrum Handlowym Arena oraz parkingu usytuowanego przy Cmentarzu Centralnym (wjazd od DK-88).

Dodatkowo parkować będzie można po obu stronach ul. Andersa, a także po jednej stronie ul. Okulickiego. Na czas zmian w organizacji ruchu, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego zostanie wyłączona.

CMENTARZ PRZY UL. ŚW. WOJCIECHA

Na ul. św. Wojciecha i ul. Myśliwskiej na odcinku od Jałowcowej do Toszeckiej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Zmiana obowiązywać będzie od 31 października od godz. 18:00 do 3 listopada (do północy).

Dojazd do cmentarza położonego przy ul. św. Wojciecha odbywał się będzie od ul. Toszeckiej.

Kierowcy jadący od strony DK-88 prowadzeni będą objazdem ulicami : św. Wojciecha, Jałowcową, Myśliwską oraz Toszecką, natomiast samochody ciężarowe drogą DK-88 poprzez rondo na ul. Pionierów do ul. Toszeckiej.

Na ul. Św. Wojciecha obowiązywał będzie prawostronny zakaz zatrzymywania i postoju.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
F16
F16
9 lat temu

zamiast zdjęcia grobów należało umieścić fragment planu miasta z oznaczeniem zmian

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI