spot_img

Znaleźli portfel z 3 tys. zł i zanieśli go na policję

W poniedziałkowe popołudnie w komendzie miejskiej pojawili się młodzi ludzie, którzy przekazali policjantom znaleziony na pl. Piłsudskiego portfel, a w nim 3 tys. złotych, karty bankomatowe i dokumenty.

Funkcjonariusze wezwali właściciela zguby.

Mężczyzna był bardzo zaskoczony faktem odnalezienia portfela, a przede wszystkim ludzką życzliwością.

Szczęśliwy gliwiczanin przekazał studentom, mieszkańcom Tarnowskich Gór 500 zł tzw. znaleźnego.

A dla żaków sytuacja była oczywista: „to czyjeś pieniądze, więc trzeba je oddać”.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. uczciwy znalazca i uczciwy szczesliwiec, ktory wyplacil solidne znalezne.. szkoda tylko, ze taka sytuacja jest opisywana w prasie jako zjawisko.
    no, ale coz… brzydkie mamy cechy narodowe

  2. Nie każdy by tak postąpił, albo inaczej, wielu ludzi by tak nie zrobiło! Także jest to zachowanie godne pochwały. Zjawisko? Tak, ale pozytywne, trzeba o takich sprawach mówić również, a nie tylko o tym jak studenciaki w parku na ławce piją… Każdy jest inny. Jak słyszę teksty: „zła młodzież, zdegenerowana…” mam dość, bo są tacy jak opisywani żacy 😀

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI