r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zobacz budowę Hali Gliwice na własne oczy! Trwa rejestracja

W sobotę, 7 czerwca 2014 r. będzie można zwiedzić plac budowy Hali Gliwice. Liczba zwiedzających jest ściśle określona ze względu na ograniczenia nałożone przez głównego wykonawcę obiektu.

Trzeba pamiętać, że jest to plac budowy, na którym są prowadzone prace – dlatego dla chętnych wprowadzona zostanie wcześniejsza rejestracja. Warto się pospieszyć, bo decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dodatkową atrakcją Dnia Otwartego będzie Piknik Rodzinny oraz Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej. Obie imprezy odbędą się w Parku Chrobrego w Gliwicach.

Jednorazowo na teren budowy będzie mogła wejść grupa 25 osób. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 9.00 – poszczególne grupy będą wchodziły na teren obiektu co kwadrans. Każdą grupę po placu budowy oprowadzał będzie przedstawiciel wykonawcy, który opowie o przebiegu prac. W planach jest m.in. wejście na główną arenę oraz na trybuny. Aby wziąć udział w Dniu Otwartym Hali Gliwice konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zgłaszać się można na dwa sposoby.

Dla osób korzystających z internetu przygotowano formularze w wersji elektronicznej. Można je wypełnić po wejściu na stronę http://hala.gliwice.eu/wydarzenia/rejestracja/

Osoby, które nie korzystają z internetu będą mogły pobrać i wypełnić tradycyjne formularze w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 21. Ostateczny termin składania formularzy zgłoszeniowych (zarówno elektronicznych jak i papierowych) upływa w piątek, 30 maja 2014 r. o godz. 14.00.
Wejście na plac budowy Hali Gliwice zlokalizowane będzie za Lodowiskiem „Tafla” przy ul. Akademickiej 29.

Dzień Otwarty Hali Gliwice to także dwie imprezy towarzyszące – obie odbędą się na terenie pobliskiego Parku im. Bolesława Chrobrego. Od godz. 9.00 do godz. 20.00 zapraszamy wszystkich gliwiczan na Piknik Rodzinny. W planach m.in.: występy na scenie, animacje, konkursy, gry i zabawy. Poza tym, tego samego dnia między godz. 8.00 a godz. 20.00, również na terenie Parku im. Bolesława Chrobrego odbywać się będą Mistrzostw Polski we Wspinaczce Drzewnej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
entuzjasta
entuzjasta
9 lat temu

Paranoja, ograniczona ilość miejsc do oglądania tego cudu.Ciekawe czy jak już będzie wybudowana to też będą ograniczenia,tłumy walić będą drzwiami i oknami,wszak cała Europa czeka na otwarcie.Mam nawet propozycję kto powinien wystąpić podczas inauguracyjnej imprezy,przekazać mogę,nie za darmo.A co też mogę na tej super hali zarobić.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI