Zostali ukarani za mycie szyb na skrzyżowaniu

16 grudnia około godz. 11.00 strażnik miejski obserwujący obraz z kamer monitoringu miejskiego zauważył na skrzyżowaniu ul. Pszczyńska/Pocztowa osoby, które myły szyby samochodów.

Szyby myte były w samochodach, które stały na czerwonym świetle. Osoby myjące utrudniały ruch pojazdów.

Wysłany na miejsce patrol interwencyjny podjął interwencję wobec dwóch osób. Jedna z osób została ukarana mandatem karnym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym, druga została pouczona.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Dajcie chlopakom zarobic!!!

Diana
Diana
8 lat temu

To dajcie ludziom wiecej pracy,a nie stanie w urzedach na glupi podpis a oferty nieaktualne lub z orzeczeniem!!!!

michal
michal
8 lat temu

I dobrze im tak nazucaja sie z tymi szybami juz podczas pytania zaczynaja rozmazywac brod na szybie !!! I to nie piszcie teraz ze nie maja gdzie pracowac i co robic im sie poprostu nie chce isc do pracy lepiej naklepac 20 zl na swiatlach i po godzince isc sie sponiewierac dalej , gdyby chcieli poslzi by umyli okna u ludzi tylko to zwykle lenistwo jest pracy jest duzo fakt za ne4dzne pieniadze ale jak ktos chce to ma

Tomasz
Tomasz
8 lat temu

No wreszcie. Może uda się to ukrócić. To jest wyjątkowo drażniący sposób na zarobek, oni raczej „paćkają” te szyby. Większość kierowców nie chce korzystać z ich usług, płacą ze strachu, że stracą szybę albo porysują im karoserię.

w
w
8 lat temu

No nareszcie się cyganom dostało!

Tyiga
Tyiga
8 lat temu

nareszcie. Więcej takich akcji.

Jacek
Jacek
8 lat temu

Jeszcze niech patrole odwiedzają Śliwki przy krzyżówce z Toszecką ( przy płocie szkoły) tam też często-gęsto stoją. Aczkolwiek raz widziałem, jak nieoznakowany opel policji tam stał i spisywali „myczy”. Jak kilka razy każdy dostanie 50-100 zł za „przechodzenie w miejscu niedozwolonym” to może odechce im się włazić pod koła. Szkoda tylko, że sm jakoś nie kwapi się do takich interwencji „z urzędu” tylko po zgłoszeniu.

ANTY SM
ANTY SM
8 lat temu

NO SKUTECZNOŚĆ Z A J E B I S T A „ukarana mandatem karnym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym, druga została pouczona”.
NIECH D U P Y ZA BIURKA RUSZĄ TO ZOBACZĄ ŻE, NA PRAWIE KAŻDYCH ŚWIATŁACH SZYBY MYJĄ!!!!!!!

myjka
myjka
8 lat temu

zeby to ich spotkalo aby musieli myc szyby tego im zycze

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI