r e k l a m a


Zostali ukarani za mycie szyb na skrzyżowaniu

16 grudnia około godz. 11.00 strażnik miejski obserwujący obraz z kamer monitoringu miejskiego zauważył na skrzyżowaniu ul. Pszczyńska/Pocztowa osoby, które myły szyby samochodów.

Szyby myte były w samochodach, które stały na czerwonym świetle. Osoby myjące utrudniały ruch pojazdów.

Wysłany na miejsce patrol interwencyjny podjął interwencję wobec dwóch osób. Jedna z osób została ukarana mandatem karnym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym, druga została pouczona.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
10 lat temu

Dajcie chlopakom zarobic!!!

Diana
Diana
10 lat temu

To dajcie ludziom wiecej pracy,a nie stanie w urzedach na glupi podpis a oferty nieaktualne lub z orzeczeniem!!!!

michal
michal
10 lat temu

I dobrze im tak nazucaja sie z tymi szybami juz podczas pytania zaczynaja rozmazywac brod na szybie !!! I to nie piszcie teraz ze nie maja gdzie pracowac i co robic im sie poprostu nie chce isc do pracy lepiej naklepac 20 zl na swiatlach i po godzince isc sie sponiewierac dalej , gdyby chcieli poslzi by umyli okna u ludzi tylko to zwykle lenistwo jest pracy jest duzo fakt za ne4dzne pieniadze ale jak ktos chce to ma

Tomasz
Tomasz
10 lat temu

No wreszcie. Może uda się to ukrócić. To jest wyjątkowo drażniący sposób na zarobek, oni raczej „paćkają” te szyby. Większość kierowców nie chce korzystać z ich usług, płacą ze strachu, że stracą szybę albo porysują im karoserię.

w
w
10 lat temu

No nareszcie się cyganom dostało!

Tyiga
Tyiga
10 lat temu

nareszcie. Więcej takich akcji.

Jacek
Jacek
10 lat temu

Jeszcze niech patrole odwiedzają Śliwki przy krzyżówce z Toszecką ( przy płocie szkoły) tam też często-gęsto stoją. Aczkolwiek raz widziałem, jak nieoznakowany opel policji tam stał i spisywali „myczy”. Jak kilka razy każdy dostanie 50-100 zł za „przechodzenie w miejscu niedozwolonym” to może odechce im się włazić pod koła. Szkoda tylko, że sm jakoś nie kwapi się do takich interwencji „z urzędu” tylko po zgłoszeniu.

ANTY SM
ANTY SM
10 lat temu

NO SKUTECZNOŚĆ Z A J E B I S T A „ukarana mandatem karnym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym, druga została pouczona”.
NIECH D U P Y ZA BIURKA RUSZĄ TO ZOBACZĄ ŻE, NA PRAWIE KAŻDYCH ŚWIATŁACH SZYBY MYJĄ!!!!!!!

myjka
myjka
10 lat temu

zeby to ich spotkalo aby musieli myc szyby tego im zycze

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI