Zostań harcerzem. Trwa nabór

W liczącym ponad 650 osób Hufcu ZHP Ziemi Gliwickiej, drużyny i gromady rozpoczęły już swoje nabory. Chcesz się przekonać co znaczy być harcerzem i przeżyć niepowtarzalną przygodę? Zgłoś się i zostań członkiem harcerskiej społeczności!

Ruch harcerski skupia się na wszechstronnym rozwoju człowieka – stawia przed nim wyzwania, wymagające od niego zaangażowania i wiedzy. Podczas zbiórek harcerze ćwiczą swoją spostrzegawczość, umiejętności siłowe i koordynacyjne oraz zdobywają wiedzę na temat otaczającego ich świata. Działając w małych grupach, zwanych szóstkami lub zastępami są uczeni pracy w grupie i odpowiedzialności. Harcerstwo to nie tylko praca nad sobą, ale również przygody, wyjazdy na biwaki do lasu, w góry.

W ciągu kilkunastu najbliższych dni harcerze będą prezentować się w szkołach, przeprowadzając spotkania informacyjne dla zainteresowanych osób.

Szczegółowe informacje na temat gromad zuchowych i drużyn harcerskich, dotyczące terminów i miejsca zbiórek znajdziecie na stronie www.gliwice.zhp.pl w zakładce „Zostań harcerzem”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI